Οπτικές ίνες & Εξαρτήματα

Εξειδίκευση Αναζήτησης


ΟΠΤΙΚΟ PATCH CORD FO LC/LC 2M 50/125 DUPLEX CENTRAL

ΟΠΤΙΚΟ PATCH CORD FO LC/LC 2M 50/125 DUPLEX CENTRAL

Το καλώδιο των οπτικών patch cords είναι ''LSZH'' (βραδύκαυστο).Κατασκευάζονται με οπτικό καλώδιο ''..

14,08€ 17,60€ -20% Χωρίς ΦΠΑ: 11,35€

ΟΠΤΙΚΟ PATCH CORD FO SC/LC 1M 62.5/125 DUPLEX CENTRAL

ΟΠΤΙΚΟ PATCH CORD FO SC/LC 1M 62.5/125 DUPLEX CENTRAL

Το καλώδιο των οπτικών patch cords είναι ''LSZH'' (βραδύκαυστο).Κατασκευάζονται με οπτικό καλώδιο ''..

12,40€ 15,50€ -20% Χωρίς ΦΠΑ: 10,00€

ΟΠΤΙΚΟ PATCH CORD FO SΤ/LC 1M 62.5/125 DUPLEX CENTRAL

ΟΠΤΙΚΟ PATCH CORD FO SΤ/LC 1M 62.5/125 DUPLEX CENTRAL

Το καλώδιο των οπτικών patch cords είναι "LSZH" (βραδύκαυστο).Κατασκευάζονται με οπτικό καλώδιο "Dup..

15,32€ 19,15€ -20% Χωρίς ΦΠΑ: 12,36€

Εμφάνιση 1 έως 3 από 3 (1 Σελ.)